יום שישי, 15 בפברואר 2013

טיול קולינרי בצפון איטליה כולל בפסח בסוכות בקיץ 2016 2017

אוכל איטלקי (יח"צ)
טיול קולינרי בצפון איטליה כולל בפסח או בסוכות בחול המועד וכמובן בקיץ ביולי או באוגוסט הלוהטים לוקח אותנו אל חוויה קולינרית איטלקית עם מיטב חומרי הגלם, הבישול והאפיה של המטבח האיטלקי המשובח כולל ספגטי, לזניה, פיצה, ניוקי, רביולי, קנלוני ועוד וכמובן אל יקבים מיוחדים ששם נוכל להכיר ולטעום את היינות האיטלקים המשובחים. 

טיול קולינרי בצפון איטליה כולל בפסח או בסוכות מאפשר לכם גם לטייל באזורים כפריים ופסטורליים בורונה והאזור הירוק והקסום סביבה עם הנופים הציוריים וגם להכיר את המטבח האיטלקי כולל שורשיו, מקור חומרי הגלם שלו וגם ללמוד להכין מאכלים איטלקיים טעימים ונפלאים על אדמת איטליה עם סדנאות בישול וארוחות איטלקיות מיוחדות כולל טעמים חדשים שלא ניתן לפגוש בכל מקום אחר.

טיול קולינרי בצפון איטליה מתאים גם לצעירים וגם למבוגרים שקולינריה זורמת בעורקיהם ולא ממש מתאים לילדים. אם תזמינו טיול קולינרי בצפון איטליה בפסח חשוב להדגיש לשומרי הכשרות שהאוכל לא כשר, כך שתוכלו לבשל אך בטח לא לטעום. טיול קולינרי בצפון איטליה כולל סיור בעיר בולוניה בה הומצאו הלזניה, הטורטליני ורוטב הבולונז הטעים והמפורסם. תוכלו לטייל ברובע העתיק ובשוק האוכל העשיר והצבעוני. 

טיול קולינרי בצפון איטליה כולל ביקור בחבל ארץ בשם אמיליה רומנה ופגישות עם מומחי בישול איטלקי ואנשים מענייינים נוספים. יש גם סיור בעיירה MONDAINO ובסליק של העיירה, בור הגבינות המיושנות וקורס הכנת ה-Piadina, הגרסה המקומית של הפיצה הלבנה, "אם החטיפים" ואוכל הרחוב. סיור במצודה המשוחזרת ועוד. כמו כן לימוד של בישול כפרי וגם אורגני כולל ביקור בחווה אורגנית ושוק איכרים, סיור במרתפי יינות ומפעל להכנת גבינות איטלקיות כותת הפרמז'ן המפורסם.

מחיר של טיול קולינרי בצפון איטליה בפסח מתחיל מ1600 אירו ל8 ימים כולל טיסות לורונה, לינה, ארוחות, הסעות, מדריך ישראלי וסדנאות בישול. מומלץ לבדוק לפני שמזמינים מה רמת המלונות שלנים בהם ולבקש אפילו את שמות המלונות כדי לברר עליהם פרטים כי יש לא מעט תלונות על רמת המלונות בטיולים מאורגנים וחשוב לא להיות מופתעים לרעה.