יום רביעי, 29 באפריל 2015

טיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה לטורקיה

איי הנסיכה איסטנבול (יח"צ)
טיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה לוקח אתכם לטורקיה השכנה אל הבירה העותמאנית הראשונה, בורסה הצבעונית והססגונית עם המסגד הירוק המפורסם, שוק המשי המדהים ושווקים נוספים, בזארים מיוחדים, מסעדות אותנטיות, רכבל ועוד. טיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה לטורקיה מביא אותנו כמובן גם לאיסטנבול עם סיור בעיר העתיקה כולל ביקור בהיפודרום, ארמון טופ קאפי, מסגד הסולטן ועוד.

טיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה לטורקיה לא מתאים לצעירים לא למבוגרים יותר ואפילו לבני גיל הזהב שמעוניינים לראות כמה שיותר אתרים בטורקיה כמו הצד האסייתי של העיר ולהספיק כמה שיותר אטרקציות כמו שייט באי הנסיכים או מיצרי הבוספורוס. כמובן שטיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה לטורקיה נותן לכם יום חופשי לקניות, סיורים ובילויים, כך שאתם יכולים גם להנות מכמה ימים של טיול מאורגן וגם מיום אחד שתוכלו לעשות בו כרצונכם.

איסטנבול היא עיר קוסמופוליטית שחציה נמצא באירופה וחציה באסיה, ולכן משלבת את שתי התרבויות וכך אתם יכולים להנות מ2 עולמות בטיול המאורגן. חשוב מאוד לפני שאתם מזמינים טיול מאורגן לאיסטנבול ובורסה שתבדקו מה רמת המלונות שאתם אמורים להיות בהם ואפילו תבקשו את שמות המלונות כדי לבדוק עליהם. הסיבה היא שבטיולים מאורגנים חברות תיירות נוהגות לשכן במלונות ברמה נמוכה כדי להוזיל את מחיר הטיול. 

חשוב לבדוק מה כולל מחיר הטיול שעומד במאי וגם ביוני gל החל מ549 אירו ל7 ימים או שישה לילות. ביולי או באוגוסט כמובן שהמחיר יותר, לאחר מכן בספטמבר לפני החגים יורד ואילו בסוכות בחול המועד מחיר טיול מאורגן לאיסטנבול מרקיע שחקים. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין אתרי תיירות וקופונים כמו קווי חופשה, קשרי תעופה, איסתא, הדקה ה90, גרופון, ביגדיל, באליגם, buy2, השטיח המעופף, וואלה טורס, צבר, סביב עולם, בריזה, נתור, דיזנהאוז, גוליבר, בליק, נופש ישיר, קל נופש, אופיר טורס, אשת טורס, הדני, ארקיע ועוד.