יום שני, 29 באפריל 2013

אילת מבצעים עם טיסות ארקיע ישראייר מאי יוני יולי אוגוסט

-->
אורכידאה אילת (דילים דקה 90)
אילת מבצעים עם טיסות של ארקיע או ישראייר וגם אל על בחודשים מאי או יוני יולי או אוגוסט זה משהו שבהחלט ניתן למצוא יחסית בקלות למעט בשבועות שאז המחירים פחות זולים גם שמציעים לכם מבצעים דקה 90 או ממש ברגע האחרון והסיבה היא שלא מעט אנשים אנשים מעדיפים נופש באילת בקיץ ביולי או באוגוסט כולל טיסות ארקיע או ישראייר כאשר הם לוקחים חופשה מרוכזת מהעבודה וגם הילדים בחופשה ולא אכפת להם לשלם אפילו יותר.

חיפשנו עבורכם בעיר אילת מבצעים עם טיסות בחודשים מאי וגם יוני יולי וכמובן אוגוסט באתרי התיירות השונים והנה כמה דילים נבחרים: חברת ארקיע מציעה מבצעים שונים במסגרת ארקיע אקספרס אילת במאי כמו נופש כולל טיסות במלון דן שהוא מלון 5 כוכבים ל3 לילות על בסיס לינה וארוחת בוקר החל מ1018 שקל לאדם בלבד או נופש באילת עם טיסות במלון אסטרל נירוונה שהוא מלון 4 כוכבים הכל כלול במחיר של החל מ763 שקל במאי ל2 לילות באמצע שבוע. אם תבחרו במלון לאונרדו קלאב הכל כלול עם טיסות תשלמו על 2 לילות במאי כאשר היציאה היא בשבת החל מ1035 שקל לאדם בחדר זוגי. אתר ישראייר מציע נופש במאי במלון אגמים שהוא מלון 4 כוכבים ברמה גבוהה עם טיסות ל2 לילות במחיר של החל מ777 שקל לאדם בחדר זוגי כולל ארוחת ערב 1 במתנה.

אם אתם מחפשים מבצעים בעיר אילת בחודש יוני עם טיסות תוכלו לקבל באתר ארקיע דילים לתחילת יוני או יולי למלון אורכידאה שהוא מלון 5 כוכבים ל2 לילות במחיר של החל מ854 שקל לאדם בחדר זוגי. באוגוסט כמובן המחיר עולה למעט בסוף אוגוסט כשנפתחת שנת הלימודים. דילים להילטון מלכת שבא שהוא מלון פואר 5 כוכבים  ל2 לילות בחודש יוני כולל טיסות יעלו לכם 1057 שקל לאדם בחדר זוגי. עם אתם מחפשים מבצעים לאילת ללא טיסות אתר אופיר טורס מציע לכם דילים לאילת במלון לאונרדו פלאזה ל2 לילות על בסיס חצי פנסיון במחיר של החל מ808 שקל לאדם בחדר זוגי. מבצעים נוספים בעיר אילת תוכלו למצוא באתרים כמו ארקיע, ישראייר, אל על, הדקה ה90, אופיר טורס, גוליבר, איסתא, פתאל, רימונים, אשת טורס, צבר, מלונות דן, פרימה, איילה תיירות, נופש ישיר, וואלה טורס, קל נופש, בליק, הדני, נזרין טורס, דיזנהאוז ועוד.