יום שני, 22 באפריל 2013

נופשונים בחו"ל ברגע האחרון דקה 90 2017

נופשונים בחול
נופשונים בחו"ל ברגע האחרון או ממש דקה 90 מאפשרים לנו לחסוך לא מעט כסף עבור נופש בחול ולהשאיר לנו יותר כסף לבזבוזים על קניות ובילויים בחו"ל ביעד שבחרנו. נופשונים בחו"ל ברגע האחרון או דקה 90 הם זולים יחסית ולכן הם משהו שאנחנו מחפשים גם בחורף וגם באביב במאי כולל בשבועות וכמובן בקיץ ביוני, ביולי וכמובן באוגוסט הלוהט. אבל האם ניתן בכלל למצוא נופשונים בחו"ל ברגע האחרון בקיץ ומתי ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

נופשונים בחו"ל ברגע האחרון או דקה 90 בקיץ זה משהו שניתן למצוא, בעיקר באמצע שבוע אך גם בסופשבוע בתאריכים מסויימים שחודש. נתחיל דווקא במאי שזה חודש שניתן למצוא בו בלי בעיות נופשונים בחול ברגע האחרון למעט בשבועות שאז הדרישה היא גדולה ועדיף להזמין מראש ולא מהיום למחר. בקיץ ביוני תוכלו להשיג נופשונים בחו"ל דקה 90 למשך כל החודש ואילו ביולי יהיה קשה למצוא אך בתחילת החודש באמצע השבוע לא תתקשו למצוא נופשונים יחסית זולים בחול ביעדים שונים.

ומה לגבי נופשונים בחו"ל ברגע האחרון או דקה 90 באוגוסט הלוהט? אז במהלך החודש יהיה כמעט בלתי אפשרי למצוא אך לקראת סוף החודש בהחלט שניתן יהיה למצוא וזאת בגלל שלא מעט משפחות עם ילדים מתארגנות לקראת שנת הלימודים החדשה ומעדיפות להקדיש לזה מספר ימים בסוף חודש אוגוסט. חשוב לדעת שאם הצלחתם למצוא נופשונים בחו"ל ברגע האחרון ביולי או באוגוסט כדי לצאת לנופש בטן גב תתקשו מאוד להשיג מלונות טובים של 4 או 5 כוכבים בגלל שתיירים מזמינים מראש מלונות טובים ביעדי נופש כמו איי יוון, קפריסין, טורקיה, בולגריה, איביזה, מיורקה וכולי.

נופשונים בחו"ל ברגע האחרון או דקה 90 מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות תיירות ותעופה כמו ארקיע, ישראייר, סאנדור, הדקה ה90, איסתא, אשת טורס, גוליבר, צבר, אופיר טורס, קל נופש, וואלה טורס, קווי חופשה, השטיח המעופף, נופש ישיר, בליק, נזרין טורס, דיזנהאוז, נטרוול, ביג דיל, גרופון, באליגם, קשרי תעופה, טוס בזול, 747, איילה תיירות, אמסלם טורס, הדני, אגד תיירות, WTC ועוד.