יום שבת, 18 באוגוסט 2012

טוס וסע לדרום איטליה - טיסות ורכב 2017

איטליה (צילום: יח"צ)
טוס וסע לדרום איטליה זו חבילת טיסות לאיטליה לקלבריה ורכב למספר ימים לא כולל מלון או דירות נופש. זה מיועד למי שאוהב לטייל הרבה ברכב וברגל ומצריך כמובן בניה של מסלול והצטיידות במפות מעודכנות של דרום איטליה הקסומה והציורית. כשמזמינים טוס וסע לדרום איטליה ניתן להוסיף מלון בהזמנה מחברת התיירות אך מומלץ דווקא להזמין לבד דירות נופש או ווילות בדרום איטליה וכך להשיג מחירים זולים יותר ולחסוך לא מעט כסף, במיוחד כאשר מדובר בטיול או נופש למשפחות גדולות או טיול בר או בת מצווה באיטליה.

טוס וסע לדרום איטליה כולל טיסות ורכב לוקחים אותנו לקלבריה שהוא מחוז בדרום מערב איטליה, על חוף הים הטירני ממערב ובים האיוני ממזרח. בקלבריה תוכלו למצוא את Pizzo Calabro שהוא אחד מכפריי הדייגים היפים והמפורסמים שיש, עם מרכז היסטורי שידוע ברחובותיו הצרים ובכיכרותיו קטנות. ניתן לבקר בכנסיה הקטנה Piedigrotta אשר ידועה במבנה המיוחד שלה ובמיקומה שעל פני הים, וב- Aragonese Castle שם נרצח Joachim Murat.

כמו כן תוכלו לבקר ב- Stromboli, "יורק האש המיתולוגי", 900 מטר של הר געש שהוא אחד מארבעת הרי הגעש הפעילים שבאיטליה, וב- Serra San Bruno, עיירה קסומה, אשר מוקפת ביער אבות ניתן לבקר במוזיאון Charterhouse of St.Bruno. ניתן גם להמשיך במסע ל- Sorianello אשר מפורסם בזכות היין המסורתי והרהיטים המיוחדים.  טוס וסע לדרום איטליה מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות תיירות כמו סולו איטליה, קווי חופשה, איסתא, גוליבר, הדקה ה90, איילה תיירות, בליק, טרווליסט, צבר ועוד.