יום שבת, 11 באוגוסט 2012

טיסות זולות לקלן גרמניה ברגע האחרון 2016 2017


טיסות זולות לקלן גרמניה ברגע האחרון לוקחות אותנו לעיר עם אפשרויות טיול רחבות וזאת בגלל הקרבה של קלן לבלגיה והולנד שצמודות לקלן ומספקות מגוון מסלולים ונופים משתנים, כפרים ציוריים, פסגות הרים, אויר צלול, הרבה ירוק, הרבה חופש, וכל זאת, לצד נגישות אל ערים גדולות מתויירות במרחק נסיעה קצר. לכן מומלץ להזמין טיסות זולות לקלן גרמניה כולל רכב לתקופה של 6 או 7 ימים ולהספיק לטייל ברכב גם בהולנד וגם בבלגיה הסמוכות לקלן.

אם החלטתם להזמין טיסות זולות לקלן גרמניה ברגע האחרון או ממש דקה 90 תוכלו כמובן לטייל בקלן היפה ששוכנת על שפת נהר הריין, ומכילה 7 גשרים יפהפיים החוצים את הנהר, יותר מכל עיר אחרת על הריין. תוכלו גם לבקר בקתדרלת DOM אדירת המימדים, המבנה האדיר, ששרד את הפגזות מלחמת העולם השנייה בעיר, מטפס לגובה של לא פחות מ-157 מטר (כ-53 קומות), ומהווה את אחד מסמליה המובהקים של העיר.

טיסות זולות לקלן גרמניה ברגע האחרון מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות תעופה ותיירות כמו אל על, איסתא, הדקה ה90, השטיח המעופף, קווי חופשה, גוליבר תיירות, צבר, אופיר טורס, אשת טורס, 747, וואלה טורס, נופש ישיר, קל נופש, נזרין טורס, אמסלם תיירות, ארקיע, ישראייר, בליק, אייר ברלין, נטרוול ועוד. טיסות זולות לקלן גרמניה ברגע האחרון ניתן להשיג באוגוסט בסוף החודש וגם בספטמבר או באוקטובר למעט בסוכות בחול המועד או בראש השנה.