יום שישי, 11 במאי 2012

טיסות מאילת לתל אביב לנתב"ג ברגע האחרון 69 ש"ח

טיסות מאילת לתל אביב או לנתב"ג ברגע האחרון או ממש דקה 90 הן מצרך די נדיר, בעיקר בקיץ ביולי ובעיקר באוגוסט בשיא עונת התיירות בארץ. אם תחפשו טיסות מאילת לתל אביב או לנתב"ג ברגע האחרון במאי לפני או אחרי שבועות באמצע השבוע יש לכם סיכוי לא רע למצוא ב99 ש"ח באתרים של ארקיע, אל על או ישראייר וזאת מכיוון שהביקוש במאי למעט בשבועות הוא לא כל כך גבוה כי אנשים דוחים את החופשה לחודשים יולי אוגוסט.


טיסות מאילת לתל אביב או לנתב"ג ברגע האחרון בקיץ ביוני תוכלו למצוא בתחילת החודש גם ב99 ש"ח בחברות התעופה ארקיע, ישראייר או אל על או ב129 ש"ח בימים מסוימים במהלך השבוע. יותר משתלם להזמין טיסות מאילת מראש ולא ברגע האחרון - אתר ארקיע מציע טיסות מאילת לתל אביב ביוני ב129 שקל בלבד, כך ששווה לבדוק מראש כי חברות התעופה מציעות מבצעים למזמינים מראש.

טיסות מאילת לנתב"ג בקיץ ב69 ש"ח של ישראייר


ביולי או באוגוסט יהיה הרבה יותר קשה למצוא טיסות מאילת ברגע האחרון אבל בכל זאת תצליחו להשיג באוגוסט לקראת סוף החודש או ביולי ממש בתחילת החודש אבל לא כדאי לבנות על זה אלא עדיף להזמין מראש במבצע כמו באתר ארקיע שמציע טיסות מאילת לשדה דב ביולי ב179 שקל בלבד או טיסות מאילת לנתב"ג ב79 שקל באמצע שבוע כמו גם חברת אל על שגם היא מציעה טיסות במחיר של 79 שקל בימים שני ושלישי ביולי וגם באוגוסט למזמינים מראש.

חברת ישראייר מוכרת טיסות מאילת לנתב"ג במבצע מיוחד ב69 ש"ח בלבד ביולי וגם באוגוסט לטיסות שיוצאות בשבת ב17:10 והלאה, 2 טיסות כל שבת ביולי וגם באוגוסט עד גמר המלאי. טיסות מאילת לתל אביב לנתב"ג ברגע האחרון מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירי טיסות בין חברות התעופה ארקיע, ישראייר או אל על וחברות תיירות מובילות כמו הדקה ה90, גוליבר, צבר, איסתא, אופיר טורס, דיזנהאוז, אשת טורס, דיזנהאוז, נטרוול ועוד.