יום שני, 30 באפריל 2012

דילים לאילת במאי או ביוני ביולי עם טיסות ארקיע ישראייר אל עלדילים לאילת במאי או ביוני וגם יולי עם טיסות ארקיע או ישראייר וגם אל על לוקחים אותנו לנופש מהנה בעיר התיירות המובילה בישראל עם השמש הכמעט תמידית, מלונות 4 או 5 כוכבים מעולים כולל הכל כלול, מסיבות משגעות, מסעדות מעולות, ומגוון אטרקציות לכל המשפחה כמו ריף הדולפינים, עיר המלכים, איי מקס, הטיילת ועוד.


דילים לאילת במאי, ביוני  או ביולי עם טיסות ארקיע, ישראייר או אל על הם יחסית זולים למעט דילים לאילת בשבועות וזאת בגלל שאין חגים ורוב האנשים מזמינים דילים לאילת באוגוסט ומוכנים לשלם יותר. ניתן גם למצוא לא מעט פעמים דילים לאילת במאי או ביוני או ביולי עם טיסות דקה 90 אך לא חייבים לחכות עד דקה 90 כדי לחסוך כי ניתן לרכוש דרך חברת ארקיע דילים זולים לאילת באמצעות מבצע ארקיע אקספרס LOW COST במיוחד דילים במאי, ביוני  או ביולי ממוצ"ש עד שני או שלישי שמגוון מלונות 4 או 5 כוכבים עם טיסות הלוך חזור.


הנה כמה דילים לאילת במאי או ביוני עם טיסות ארקיע שמצאנו באתר ארקיע במגוון מלונות: דילים לאילת כולל טיסות במאי למלון ישרוטל המלך שלמה ל2 לילות באמצע שבוע ב1031 שקל לאדם בחדר זוגי, דילים לאילת במאי הכל כלול עם טיסות למלון לאונרדו קלאב ל2 לילות באמצע שבוע ב1054 שקל לאדם בחזר זוגי. דילים לאילת ביוני עם טיסות במלונות 4 כוכבים יעלו לכם באמצע שבוע החל מ238 שקל ללילה לאדם בחדר זוגי. מומלץ לערוך השוואת מחירים עם ישראייר, איסתא, הדקה ה90, גוליבר, דיזנהאוז, צבר, אופיר טורס, אשת טורס ועוד.