יום שבת, 14 בינואר 2012

טיול מאורגן לפריז לבריסל גם לאמסטרדם כולל בפסח בקיץ ביוני ביולי באוגוסט

-->

טיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם למשפחות כולל בפסח או בקיץ ביוני או ביולי וכמובן באוגוסט מיועד למשפחות שרוצות לטייל בחו"ל ולהספיק כמה יותר יעדים מעניינים ואטרקטיבים, וכל זאת מבלי להתעסק בתכנון מסלול טיול שיהיו כלולים בו כל המקומות המעניינים ופעילויות לילדים. טיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם למשפחות מתאים להזמין כשיש חופשה כמו בחול המועד פסח או סוכות וכמובן בקיץ ביולי וגם באוגוסט ואפילו בחנוכה או ביוני הקייצי.


טיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם למשפחות  זו חוויה נהדרת למשפחות וכיף אמיתי עבור הילדים. במהלך הטיול תזכו למפגש מקסים עם הפארקים הגדולים ביותר באירופה וביניהם: פארק אפטלינג, הפארק הגדול בהולנד, פארק מדורדם המציג דגם מוקטן של הולנד ויורודיסני בצרפת שהוא פארק השעשועים הידוע בעולם. טיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם למשפחות הוא בהחלט חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה ובמיוחד לילדים הקטנים.


טיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם למשפחות ל7 ימים תוכלו למצוא בפסח במחיר של 999 אירו לאדם בחבילה לזוג עם 2 ילדים כולל ארוחת בוקר. מומלץ לבדוק מה רמת המלונות בטיול ואילו טיסות אתם מקבלים והאם מחיר כולל כניסה לאתרים שונים כמו יורודיסני וכולי. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות טיולים ותיירות כמו אשת טורס, השטיח המעופף, קווי חופשה, בריזה, עולמות, דיזנהאוז, איסתא, נתור, סביב עולם וכולי.