יום שלישי, 3 בינואר 2012

דילים לברצלונה בינואר וגם בפברואר - זולים וגם דקה 90דילים לברצלונה בינואר וגם בפברואר הם דילים זולים יחסית לעונות או חודשים אחרים בשנה וזאת בגלל שאין חגים בינואר או בפברואר ומזג האוויר קר מאוד, אך למרות כדאי להזמין דילים לברצלונה בינואר או בפברואר כי הקור הוא לא כל כך נורא וניתן להשיג דילים זולים כולל דקה 90 ולהנות מברצלונה התוססת עם האתרים ההיסטוריים המעניינים, המסעדות המעולות וחיי הלילה התוססים מאוד.


לפני שמזמינים דילים לברצלונה בינואר או בפברואר כדאי להתעניין במזג האוויר ואם אתם מעוניינים להזמין דילים זולים לברצלונה זה די פשוט. מזמינים טיסות דקה 90 לברצלונה בנפרד בלי מלון ומזמינים דירות נופש או מלונות בברצלונה בנפרד דרך אחר השוואת מחירים של מלונות בכל העולם. ניתן לחסוך כך מאות דולרים לזוג ולהשאיר לעצמכם יותר כסף לבזבוזים בברצלונה ויש לא מעט על מה לבזבז בעיר.


הנה כמה דילים לברצלונה בינואר וגם בפברואר שמצאנו ברשת: הסיטונאית קווי חופשה מציעה דילים לברצלונה בינואר במחיר של החל מ379 אירו לסופשבוע הכולל טיסות לברצלונה ו3 לילות במלון 3 כוכבים. בפברואר תשלמו החל מ425 אירו למלון 3 כוכבים ל4 לילות כולל טיסות לברצלונה עם אל על צ'רטר. ארקיע מציעה דילים לברצלונה בינואר וגם בפברואר החל מ600$ כולל טיסות ארקיע ומלון. שימו לב שחלק מהמחירים הם באירו וחלק בדולר, וחובה לערוך השוואת מחירים בין מטבעות. דילים לברצלונה בינואר וגם בפברואר תוכלו למצוא גם בחברות התיירות הדקה ה90, איסתא, אשת טורס, אופיר טורס, ארקיע, קווי חופשה, השטיח המעופף, גוליבר, צבר ועוד.