יום שני, 28 בפברואר 2011

טיול מאורגן לסין - המלצות ומחירים כולל בפסח ובקיץ

טיול מאורגן לסין לוקח אותנו למסע בארץ גדולה ומרתקת עם לא מעט מקומות מדהימים. טיול מאורגן לסין לוקח אותנו למקומות כמו החומה הגדולה, התעלה הגדולה, העיר האסורה ועוד מן המפעלים העיקריים של סין הקיסרית והגנים המרהיבים של אציליה. סין שמהווה חמישית מאוכלוסיית העולם נעה מעבר קיסרי מפואר דרך הווה קומוניסטי אפור אל עתיד קפיטליסטי זוהר. 


טיול מאורגן לסין כולל את בייג'ינג ,בירת סין שמציעה למבקרים בה שלל אטרקציות ואתרים הנעים על רצף הזמן שבין המסורתי והקיסרי ועד למודרני והמערבי. שווה לבקר בכיכר הגדולה בעולם, כיכר טיאנאנמן שהיא היום, לב ליבו של המרכז הפוליטי בסין . מומלץ גם לבקר בשוק האוכל הססגוני שמוכרים בו מאכלים כמו חגבים, נחשים ותולעים. כשמזמינים טיול מאורגן לסין חשוב לבקר בעיר האסורה שנחשב לאתר החשוב ביותר בתקופת שתי השושלות האחרונות ולהוסיף תצפית ממרומי "גבעת הפחם". תצפית זו תאפשר לנו להתרשם מגודלה של העיר האסורה ומהסימטריה המורכבת..


טיול מאורגן לסין נמשך בדרך כלל שלושה שבועות ומיועד בעיקר למבוגרים ולאנשים שמעדיפים טיול שיהיה מאורגן ויחסוך להם לבנות מסלול וכמובן להספיק כמה שיותר אתרים חשובים. טיול מאורגן לסין כולל בדרך כלל את הערים שיאן, לשאן, אמישאן, צ'נגדו, קונמינג ועוד. מומלץ לבקר בטרסות האורז של זנב עצם הדרקון. במשך מאות השנים עמלו בני השבטים המקומיים בדירוג ההרים והכשרת הקרקע לחקלאות. התוצאה מרהיבה, מאות מטרים של טרסות אורז מעוטרות בכפרי עץ מיוחדים.


טיול מאורגן לסין ל18 יום כולל טיסות אל על עולה בסביבות 5100$ בפסח ובמאי. טיול מאורגן לסין מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות תיירות כמו החברה הגאוגרפית, מסעות, אגד טורס, אשת טורס, וואלה טורס, הדקה ה90 ואתרי השוואת מחירי תיירות כמו טרווליסט .