יום שבת, 17 בספטמבר 2011

מכבי חיפה בליגה האירופית - כרטיסים חבילות ספורט זולותמכבי חיפה בליגה האירופית ולא מעט אוהדים מחפשים כרטיסים למשחק כדורגל וגם חבילות ספורט זולות למשחקים נגד לרנקה בקפריסין , סטיאווה בוקרשט של רוני לוי האקס של מכבי חיפה ברומניה וכמובן המפגש המעניין עם ראול במשחק מול שאלקה בגרמניה שזו יכלוה להיות חוייה למי שיטוס לשם ויבקר באיצטדיון של הקבוצה הגרמנית שהגיע בעונה לחצי גמר ליגת האלופות ונעצרה רק ע"י מנצ'סטר יונייטד.


מכבי חיפה בליגה האירופית נגד לרנקה - כרטיסים תוכלו להשיג בקלות דרך משרדי כרטיסים ישראלים וגם חבילות ספורט זולות במיוחד. מומלץ לקנות בנפרד כרטיסים למשחק וגם דילים ללרנקה בנפרד. ניתן גם להשיג דילים זולים יותר בלי לקחת טיסות ללרקנה אלא לקחת הפלגות נופש ללרנקה לסופשבוע מחמישי ועד שבת ולהנות גם ממשחק וגם נופש באוניה כולל אוכל, קזינו, דיוטי פרי, מופעי בידור, חנויות ועוד הרבה דברים באווירה של כדורגל .


מכבי חיפה בליגה האירופית נגד סטיאווה בוקרשט ורוני לוי - כרטיסים למשחק ברומניה אמורים להיות זולים ולא אמור להיות מחסור בכרטיסים. ניתן להשיג חבילות ספורט זולות בעונה הזו אך בתנאי שמזמינים הרבה מראש ומזמינים בנפרד דילים לבוקרשט וכרטיסים דרך משרד ישראלי או אתרים שמוכרים כרטיסים ללילה האירופית עם סניף בישראל שיעול לתת לכם תמיכה ומענה לכל בעיה שעלולה לצוץ.


מכבי חיפה בליגה האירופית נגד שאלקה וראול - כרטיסים למשחק הזה בגרמניה גם תוכלו להשיג בלי בעיה כי זה לא נחשב משחק אטרקטיבי בקרב אוהדי שאלקה ולכן תוכלו להשיג בלי בעיה. חבילות ספורט זולות תוכלו להשיג ע"י הזמנת דילים לגרמניה בנפרד וקניית כרטיסים בנפרד. מומלץ לשלב עם צפייה במשחק של באיירן מינכן או דורטומונד בליגת האלופות וכך החווויה תהיה כפולה ומכופלת. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות תיירות לני שמזמינים ולא לחכות עד דקה 90 כדי שלא תישארו בסוף בבית.