יום שני, 11 ביולי 2011

טיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפתטיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת מיועד למשפחות שרוצות לחוות חוויות ולצאת לטיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת וזאת בלי לתכנן את מסלול הטיול ולחוות שמה שיותר אטרקציות ואתרים מרכזיים מעניינים ויפים. טיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת לוקח אתכם למדינות מדהימות שנמצאות צמוד אחד לשניה וכל אחת מהם מייצגת משהו אחר: צרפת מצטיינת ברומנטיקה אבל יש בה גם את יורודיסני ואתרים כמו אייפל ושער הנצחון, בלגיה עושה רושם של מדינה אפורה אך יש בה נופים יפים, אוכל משובח וכמובן שוקולד מצויין והולנד מלאה באתרים מעניינים.

טיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת יכול להוות גם טיול בר מצווה או בת מצווה וגם תחליף לחופשת קיץ או אביב שנתית למי שרוצה טיול עשיר ולא חופשת בטן גב. יש טיול משפחות מאורגן ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה ויש עם ימים חופשיים וזה תלוי הרבה באורך הטיול. חברת נתור מציעה מסלול שכולל: טיול משפחות מאורגן מיוחד המתמקד ב-6 פארקי שעשועים מהמובילים באירופה: אפטלינג, כפר הדייגים הציורי מדורודם, פארק המים אקווליבי, ווליבי, יורודיסני - עולם האגדות והשעשועים של וולט דיסני, וביקור באולפני הסרטים של דיסני.

מחיר טיול מאורגן בן 9 ימים למשפחות זה הוא החל מ1883$ לאדם בחבילת זוג עם 2 ילדים. המחיר כולל: מסי נמל ודלק, תשר ודמי רישום. טיול משפחות מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות טיולים כמו נתור, בריזה, אופקים, עולמות, דיזנהאוז, קווי חופשה וחברות תיירות שמשווקות טיולים מאורגנים .