יום שבת, 23 ביולי 2011

דילים לזקינטוס איי יוון דקה 90

דילים לזקינטוס איי יוון לוקחים אתכם אל אחד היעדים החדשים ביוון באוגוסט ובכלל בקיץ 2012 הלוהט. דילים לזקינטוס איי יוון מציעים לכם חופים משגעים עם חולות לבנים, מים תכולים, מסעדות מעולות של דגים ופירות ים אבל לא רק, שמש מלטפת, עתיקות עם סיפורים מרתקים, מסלולי טיול לכל המשפחה ועוד. כמו כן מומלץ להגיע אל מפרץ נבאיו (Navagio) שמוקף בצוקים לבנים וחולות לבנים. המערות הכחולות שהתגלו ב- 1897 הן מקום מצויין לצלילה פשוטה עם שנורקל.


דילים לזקינטוס איי יוון מביאים אתכם גם לאטרקציה מיוחדת במינה והיא שמורת טבע לצפייה בצבים, מקום שניתן להגיע אליו בהפלגה והוא מאוד פופולארי אצל תיירים שמגיעים לזקינטוס ומטיילים. פקיעת ביצי הצבים אמורה להיות באוגוסט וחבל לפספס ויש גם סיכוי לא רע לראות דולפינים באזור. דילים לזקינטוס איי יוון מציעים לכם עוד אטרקציות כמו המערות הכחולות שמזכירות את ראש הנקרה ועוד כמה חופים מדהימים. דילים לזקינטוס איי יוון ניתן להזמין עם מלונות ואפילו הכל כלול אך אפשר גם להזמין טיסות ולהשכיר דירות נופש זולות יחסית.


דילים לזקינטוס איי יוון מומלץ להזמין מראש אם רוצים לצאת בקיץ באוגוסט או מאוחר יותר בסוכות או בחול המועד סוכות בגלל שהביקוש הוא גדול. ניתן להשיג דילים לזקינטוס איי יוון דקה 90 בספטמבר לפני ראש השנה ובין החגים כי הביקוש יורד. דילים לזקינטוס איי יוון מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות כמו הדקה ה90 , איסתא, צבר, גוליבר, דיזנהאוז, בליק, אשת טורס, אופיר טורס, וואלה טורס, ארקיע, ישראייר, בסט טורס, טרווליסט, נטרוול ועוד.