יום חמישי, 14 ביולי 2011

דילים לקרואטיה כולל לזאגרבדילים לקרואטיה הן משהו לא שגרתי ויחסית חדש עבור תיירים ישראלים שמחפשים דילים לחול ורוצים לנסות אזור חדש ומיוחד באירופה. קרואטיה היא רפובליקה יוגוסלבית לשעבר, מדינה יפה המשופעת נופים מרהיבים ומגוונים וגם אטרקציות, מוזיאונים, פארקים וכנסיות עתיקות והיא ידועה בזכות הפארקים הלאומיים הרבים שלה. כאשר אתם מזמינים דילים לקרואטיה חובה להגיע לזאגרב שהיא בירתה של קרואטיה ומהווה את מרכז התרבות, המדע והכלכלה שלה.

אם הזמנתם דילים לקרואטיה ואתם מגיעים לזאגרב תוכלו להנות משלל אפשרויות תרבות כמו מוזיאון הטכנולוגיה, מוזיאון העיר זאגרב, מוזיאון לאמנות, תאטרון, קונצרטים, פסטיבלים עונתיים בנושאי אנימציה, סרטים, מוזיקה, פרחים וכולי. כמו כן תוכלו לכנות מחופיה המקסימים, שלאורך הים האדריאטי ומערים שמסביבה: דוברובניק וגם ספליט שהן ערים עתיקות ששווה לפקוד ויש לא מעט לראות.

אם הזמנתם דילים לקרואטיה תוכלו להנות גם מתרבות וגם מחופים משגעים ואוכל טוב שנמצא בעיקר במקומות הקטנים והכפריים ליד הערים הגדולות. קרואטיה גובלת באיטליה וניתן גם לשלב אותם יחד. דילים לקרואטיה כולל לזאגרב מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין אתרי תיירות כמו הדקה ה90, איסתא, צבר, בליק, וואלה טורס, גוליבר, עולמות ואתרי השוואת מחירי תיירות כמו טרווליסט וחשוב לדעת שבמחיר בקיץ ביולי וגם באוגוסט הוא לא זול ועובר את ה1000$ לדילים כולל טיסות ומלון.