יום רביעי, 13 ביולי 2011

טיסות לוינה ארקיע אל על - המלצותטיסות לוינה עם אל על או ארקיע לוקחים אותנו לעיר הבירה והעיר הגדולה ביותר באוסטריה שמסמלת את אירופה הקלאסית. וינה היא עיר מודרנית מאוד בעלת אופי וחיים צעירים משלה. יש בה מגוון אפשרויות בילוי וחיי לילה, בידור, מסעדות משובחות עם שניצל וינאי אמיתי ומוזיאונים מעניינים. האטרקציות המרכזיות של וינה הן ארמונות שנברון והופבורג, הקתדרלה, מוזיאון מוצארט, העיר העתיקה ובית האופרה המפואר. טיסות לוינה עם ארקיע או אל על מתאימים לצעירים, לזוגות ואף למשפחות.

וינה מחולקת לרובעים רבים, דבר המקל על ההתמצאות במקום. הרובע הראשון, שהיה בעבר עיר פנימית מוקפת חומה, מתוייר במיוחד ומושך תשומת לב מרכזית. רבעים 2-9 הם הרבעים המתויירים של העיר, אחרי הרובע הראשון. רבעים אלה נמצאים בין רחוב הטבעת לבין שדרות Gurtel (שדרות החגורה). תוכלו למצוא כאן, בין היתר, את הרובע היהודי ומקומות מרכזייים נוספים. משתלם להזמין טיסות לוינה עם אל על ארקיע ולהנות מכל האטרקציות שמציעה וינה.

אם הזמנתם טיסות לוינה וטסתם עם ילדים תוכלו לבקר בגן החיות בוינה שהוא גן החיות הותיק בעולם ושמו הוא "פארק הפיל" וניתן לקנות בו ערכה מיוחדת לילדים הזאטוטים ובה הפתעות והפעלות. טיסות לוינה מומלץ להזמין בקיץ ביולי או באוגוסט אבל ניתן גם להזמין בספטמבר וגם באביב אך פחות בחורף בשל מזג האוויר הקר מאוד השורר שם. טיסות לוינה מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין חברות התעופה אל על וכמובן ארקיע וחברות זרות ואתרי תיירות גדולים כמו הדקה ה90, איסתא, צבר, גוליבר, וואלה טורס, אשת טורס, בסט טורס, דיזנהאוז, נטרוול, טרווליסט, קווי חופשה ועוד. אם אתם מחפשים טיסות לוינה דקה 90 יהיה לא פשוט להזמין כי אין הרבה.