יום שישי, 17 ביוני 2011

דילים לאילת ביוני ביולי או באוגוסט גם כולל טיסות ארקיע או ישראיירדילים לאילת ביוני ביולי או באוגוסט הם הדילים החמים והמבוקשים ביותר של השנה. דילים לאילת ביוני ביולי או באוגוסט בקיץ הלוהט מביאים אותנו לעיר התיירות המובילה בארץ עם החום הבלתי נתפס, הים, הבריכה, המסיבות, מלונות מפנקים כולל הכל כלול, מסעדות טובות, קניות בלי מע"מ, האטרקציות הרבות בעיר כמו עיר המלכים, איי מקס, המצפה התת ימי ועוד.


דילים לאילת בקיץ ביוני, ביולי או באוגוסט , בעיקר כולל טיסות מומלץ להזמין מראש, לפחות ביוני בגלל שהביקוש הוא גדול מאוד ויש גם תיירות מחו"ל ולכן מלונות טובים נתפסים מהר מאוד. בשנים האחרונות התפוסה במלונות אילת עומדת על למעלה מ80% ביולי או באוגוסט ולרוב מה שנתפס מהר הם מלונות 5 כוכבים וגם הכל כלול והשנה הצפי הוא ל90% תפוסה. צריך לזכור גם שיש הרבה דילים לאילת ביולי או באוגוסט לצעירים שמזמינים בדרך כלל מלונות זולים או דירות נופש ל4 בחדר.


הנה כמה דילים לאילת ביוני, ביולי וגם באוגוסט שמצאנו ברשת: אתר ארקיע מציע דילים לאילת כולל טיסות ביוני למלון רימונים כולל ארוחת בוקר במחיר של החל מ231 שקל ללילה באמצע שבוע. ביולי מציעה ארקיע דילים לאילת ל2 לילות למלון ישרוטל ים סוף על בסיס חצי פנסיון ב1044 שקל. כמו כן תוכלו למצוא דילים זולים במיוחד לאילת כולל טיסות באתר ארקיע קצת לפני יולי ב28.6 במסגרת מבצע LOW COST ב670 שקל ל2 לילות במלון סי הוטל על בסיס חצי פנסיון. אתר פתאל מציע דילים לאילת ביולי או באוגוסט בהנחה מיוחדת למזמינים מראש בגובה של חצי מחיר על לילה שלישי בסופ"ש או לילה רביעי באמצע שבוע. מבצעים נוספים תמצאו באתרים של הדקה ה90, ישראייר, איסתא, צבר, וואלה טורס, מלונות דן, פתאל, גוליבר, הדני, דיזנהאוז, הוטלס ועוד. מומלץ תמיד לערוך השוואת מחירים כולל באתר טרווליסט ולבדוק מבצעים באתרי דילים יומיים כמו בסט טורס וכולי.