יום חמישי, 7 באפריל 2011

דילים לאילת כולל טיסה עם ארקיעדילים לאילת כולל טיסה עם ארקיע הופכים להיות זולים יותר בשנת 2011 בגלל התחרות הבריאה שיש על טיסה לאילת בין ארקיע לחברות אל על וכמובן ישראייר מאפשרת להשיג דילים לאילת כולל טיסה מיותר חברות במסגרת ארקיע אקספרס LOW COST . דילים לאילת כולל טיסה באתר האינטרנט של ארקיע מוזילים לנו עוד יותר את המחיר אם אנחנו מזמינים דרך האתר וחוסכים לעצמנו את דמי הטיפול. לא צריך לחשוש להזמין דילים לאילת כולל טיסה באתר ארקיע או בכלל באתרי תיירות וזה גם חוסך זמן.

דילים לאילת כולל טיסה עם ארקיע מטיסים אותנו לעיר התיירות המובילה בישראל עם השמש הכמעט תמידית, המסיבות התוססות, הבילויים, החוף המשגע, הים ושלל האטרקציות הכולל את עיר המלכים, האיי מקס, המצפה התת ימי, השייט באוניות עם בטן מזכוכית ועוד אטרקציות רבות. כמובן שאם מזמינים דילים לאילת כולל טיסה אי אפשר לוותר על קניות ללא מע"מ בקניון מול הים. ארקיע מציעה 500 שקל מתנה לקניות בפסח בקניון מול הים למזימנים דילים לאילת כולל טיסה בפסח באתר האינטרנט שלה, אז בגלל שווה להזמין דילים כולל טיסה ולהרוויח גם קניות.

דילים לאילת כולל טיסה חוסכים זמן רב של נסיעה ברכב, דבר שהוא לא פשוט כשיש ילדים קטנים וחסרי סבלנות. אמנם יש עיכובים לא מעטים בשדה התעופה של אילת באיסוף המזוודות אך עדיין טיסה לאילת חוסכת זמן. אם כבר השקעתם והזמנתם דילים לאילת אז תשקיעו עוד קצת ותזמינו כבר כולל טיסה . דילים לאילת במאי 2011 כולל טיסה במסגרת ארקיע אקספרס LOW COST יעלו לכם 778 שקלים ל2 לילות במלון קיסר , 4 כוכבים חצי פנסיון . למלון סיאסטה , 4 כוכבים הכל כלול ל2 לילות תשלמו 820 שקלים בלבד לאדם בחדר זוגי בהזמנה באתר. דילים לאילת כולל טיסה מומלץ להזמין אחרי השוואת מחירים בין ארקיע , אל על וגם ישראייר ובאתרי תיירות מובילים כמו הדקה ה90, איסתא, וואלה טורס, גוליבר, נופש ישיר, צבר, אופיר טורס, אשת טורס, קל נופש ואתרי השוואת מחירי נופש .