יום שישי, 1 באפריל 2011

טיסות לברצלונה באפריל במאי או ביוני ארקיע וגם סאנדור אל עלטיסות לברצלונה באפריל במאי או ביוני בחברות ארקיע או סאנדור מבית אל על הן בדרך כלל טיסות זולות מכיוון שאנשים לא נוהגים להזמין טיסות לברצלונה דרך ארקיע או אל על באפריל במאי או ביוני אלא יוצאים בפסח או ביולי וכמובן באוגוסט ולכן חברות התעופה ארקיע וגם סאנדור או אל על נותרות עם לא מעט טיסות לברצלונה ברגע האחרון או דקה 90 ואתם יכולים להרוויח מזה. חשוב לציין שאם אתם רוצים להזמין טיסות לברצלונה בשבועות או בפסח לא לכדאי להזמין דקה 90 או ברגע האחרון אלא להזמין מראש והמחיר לא הולך להיות זול . אם תזמינו טיסות לברצלונה מיד אחרי שבועות או אחרי חול המועד פסח תקבלו טיסות זולות .


טיסות לברצלונה באפריל , במאי או ביוני דרך ארקיע או אל על לוקחות אותנו לעיר שרבים טוענים שהיא היפה ביותר באירופה ותוכלו להנות בה ממגוון אתרים מעניינים, חיי לילה תוססים, מסעדות לאניני טעם וכמובן כדורגל משובח של מסי, צ'אבי, אינייסטה וחבריהם בקבוצת הכדורגל של ברצלונה באצטדיון הקאמפ נואו. אם יתמזל מזלכם תוכלו לחזות במאי במשחק האליפות של הקבוצה הקטלונית שזו חוויה של פעם בחיים.


הנה כמה מחירים של טיסות לברצלונה באפריל, במאי או ביוני דרך ארקיע או אל על . אם תוכלו להזמין טיסות לברצלונה דקה 90 או ברגע האחרון תוכלו להשיג טיסות במחיר של 199$ ואף פחות מזה, בעיקר דרך ארקיע או סאנדור  . טיסות לברצלונה במאי בימי א' באתר ארקיע יעלו לכם 417$ בהזמנה דרך האתר. טיסות לברצלונה דרך ארקיע יעלו לכם החל מ512$ בהזמנה דרך אתר החברה. טיסה לברצלונה באתר אל על במאי תעלה לכם 646$ במחלקת תיירים. טיסות לברצלונה במאי או ביוני מומלץ להזמין ברגע האחרון או דקה 90 ולערוך השוואת מחירים בין חברות תעופה כמו ישראייר וחברות תיירות כמו גוליבר, הדקה ה90, איסתא, קווי חופשה, השטיח המעופף, צבר, אשת טורס, אופיר טורס, בליק,