יום שישי, 21 בינואר 2011

דילים לרומא דקה 90

דילים לרומא דקה 90 חוסכים לנו לא מעט כסף. מתי ניתן למצוא דילים לרומא דקה 90 ומה המחירים? דילים לרומא דקה 90 מטיסים אותנו לעיר מדהימה עם לא מעט אטרקציות כמו הקולסיאום, הותיקן, הכנסיות המרהיבות, אצטדיון האולימפיקו שמארח משחק כדורגל של קבוצות רומא ולאציו בליגה האיטלקית וגם ליגת האלופות .

דילים לרומא דקה 90 אפשר למצוא בעיקר בחורף מיד אחרי חג המולד וגם מומלץ לטוס לרומא בחורף בגלל שמזג האוויר יחסית נוח ואפשר בהחלט לטייל. אם קר לכם בדרך אפשר לעצור בבית קפה ולשתות משהו חם במחיר לא גבוה ויש לא מעט בתי קפה ותה בדרך ואפשר גם להוסיף עוגת טירמיסו למשקה ואז הכל מושלם.

דילים לרומא דקה 90 בחורף הם מאוד זולים ויש תחרות גדולה בין ארקיע לבין סאן דור וגם חברות תיירות כמו הדקה ה90, איסתא, וואלה טורס, השטיח המעופף, צבר, 747 וקל נופש מצטרפות לחגיגת דילים לרומא דקה 90 . אז כמה זה אמור לעלות לכם? דילים לרומא דקה 90 עולים בין 249-299 אירו לסופשבוע של 3 לילות כולל טיסות לרומא וארוחת בוקר במלונות של 3 כוכבים שנחשבים למלונות לא רעים בכלל. הכי טוב לערוך השוואת מחירים בין החברות ולמצוא מי הכי זול ובעיקר לבדוק מה קורה באתר של ארקיע ששם בדרך כלל המחירים ממש זולים ויש מבצעים של LOW COST .

דילים לרומא דקה 90 נדיר למצוא בקיץ ובחגים כי יש המון תיירים בתקופה הזו והמחירים עולים בהתאם וכמובן יש צפיפות גדולה ברומא ובכל אתרי התיירות שלה בקיץ, לכן כדאי יותר לבקר בחורף או אפילו אחרי חול המועד פסח שגם בתקופה זו ניתן למצוא דילים לרומא דקה 90 ,ולא צריך לדאוג - את הגלידה של רומא אפשר לאכול גם בחורף והיא טעימה לא פחות מהקיץ והפיצות כמובן טעימות יותר בחורף של רומא . אז קדימה! תתחילו לחפש דילים לרומא דקה 90 .