יום חמישי, 9 בדצמבר 2010

נופש בים המלח בזול - המלצותנופש בים המלח בזול יכול להיות מהנה כל השנה. גם בחורף, גם בקיץ ובטח שגם באביב . נופש זול בים המלח ניתן לקחת במלונות, צימרים משפחתיים או כפר נופש . נופש בים המלח מומלץ לקחת במקום שמציע לכם גם פעילויות לילדים וגם עבורכם כי אין מה לעשות יותר מידי באזור ים המלח . כך תוכלו להנות יותר מהנופש והילדים לא יהיו משועממים וחסרי סבלנות.
נופש בים המלח בזול ניתן לקחת במלונות 3 כוכבים טוליפ אין או מלונות 4 כוכבים לוט או אואזיס . חשוב לציין שמלונות 4 כוכבים בים המלח הם לא ברמה של 4 כוכבים באילת . בכל מקרה אם הזמנתם נופש בים המלח בזול חשוב לקחת לפחות חצי פנסיון ואם יש כסף אז הכל כלול כי אין יותר מידי אופציות באזור ים המלח של מסעדות ובטח לא מקומות בילוי. נופש בים המלח בזול ניתן להזמין גם בצימרים או דירות נופש . יש לא מעט צימרים משפחתיים בזול ,במיוחד באמצע השבוע בחורף. לא כדאי להזמין ארוחות בוקר בצימרים משפחתיים אלא פשוט לקנות מוצרים בדרך ולהכין לבד. שווה לבדוק באתרים שמציעים דיל יומי כי יש שם לעיתים מבצעים לצימרים בהנחה גדולה של לפחות 50% וזה יוצא ממש בזול . נופש בים המלח במחיר הכי זול הוא כמובן באוהל אבל הוא מתאים לתקופות קיץ וקצת קשה לקרוא לאוהל נופש בים המלח ...
בכל מקרה לפני שמזמינים נופש בים המלח בזול כדאי לעשות השוואת מחירים באתרי תיירות, מלונות ואתרי צימרים ותמיד להשוות נופש עם ילדים ולא נופש זוגי . שווה לבדוק מלונות בים המלח עם מבצעים של ילדים חינם ובחורף יש לא מעט כאלה, גם בחוברות מבצעים של כרטיסי אשראי.