יום שני, 20 בדצמבר 2010

לוח טיסות זמן אמת נתב"ג כולל אל עללוח טיסות זמן אמת של נתב"ג מציג לכם לוח טיסות של כל חברות התעופה כולל אל על בשדה התעופה של נתב"ג והכל זמן אמת . שירות לוח טיסות זמן אמת נתב"ג נועד כדי לעדכן נוסעים ואנשים שאומרים לאסוף נוסעים משדה התעופה בהמראות ונחיתות בזמן אמת באמצעות לוח טיסות . לוח טיסות זמן אמת באינטרנט חוסך לנו זמן יקר ובזבוז זמן מיותר בשדה התעופה לפני ההמראה ומודיע לנו על שינויים בהמראות ונחיתות ,שזה דבר נפוץ, בעיקר בטיסות צ'רטר .

רשות שדות התעופה בישראל מפעילה אתר עם לוח טיסות זמן אמת של נתב"ג ובו תוכלו לבדוק אם יש עיכוב ואם שעת ההמראה או הנחיתה היא סופית וכמובן אם טיסות נחתו כבר בארץ . פרט למידע על מועדי המראות ונחיתות רשות שדות התעופה מציעה באתר שלה גם שירות מועדי טיסות במסרונים ומידע על לוח טיסות זמן אמת גם בנמלי תעופה נוספים כמו אילת, עובדה, ראש פינה, דב הוז, הרצליה ועוד.

לוח טיסות זמן אמת נתב"ג מתעדכן כל 3 דקות, כך שהוא ממש מעודכן ובהחלט מומלץ להשתמש בו תמיד לפני טיסות יוצאות או נכנסות של חברות תעופה כמו אל על, סאן דור , ארקיע ועוד חברות תעופה זרות. יש עוד זמן עד הטיסה שלכם? חפשו מידע וטיפים בבלוג שלנו.