יום ראשון, 21 בנובמבר 2010

חבילות ספורט לברצלונהחבילות ספורט לברצלונה הן חבילות ספורט מבוקשות מאוד בקרב אוהדי כדורגל ישראלים ובכלל בעולם. חבילות ספורט לברצלונה לוקחות אותנו לחוויה של כדורגל מצוין ואצטדיון מדהים . אלו חבילות ספורט הכי מבוקשות למשחקי ברצלונה ואיך משיגים חבילות ספורט זולות לפחות ב100 אירו :

חבילות ספורט לברצלונה ליגת האלופות – עד שלב בתים מדובר בחבילות ספורט יחסית זולות שמחירן מתחיל בערך ב699 אירו כולל כרטיסים למשחקי כדורגל של ברצלונה ,טיסה ו3 לילות במלון . תוודאו רק שהמלון קרוב לאצטדיון. לאחר שלב הבתים המחירים עולים בהתאם ליריבה ולשלב .

חבילות ספורט לברצלונה ריאל מדריד – ברצלונה ריאל מדריד הוא כמובן הסופר קלאסיקו שמרתק אליו צופים מכל העולם . חבילות ספורט לסופר קלאסיקו מתחילות מ1400 אירו כולל כרטיסים למשחקי כדורגל של ברצלונה למקום הכי פחות טוב באצטדיון . חבילות ספורט משודרגות למקום טוב יכולות להגיע גם למחיר כפול.

חבילות ספורט לברצלונה במסגרת ליגה ספרדית – חבילות ספורט לשאר משחקי של ברצלונה בליגה הספרדית הן יחסית לא יקרות ומחירן מתחיל ב649 אירו כולל כרטיסים למשחק וכמובן טיסה ומלון.

חבילות ספורט משולבות של ברצלונה – חבילות ספורט לברצלונה במסגרת ליגת האלופות או הליגה הספרדית או שילוב של שתיהן שמציעות 2 משחקים בחבילה. אפשר לשלב יחד עם משחק כדורגל של מדינה שכנה כמו אייאקס אמסטרדם בהולנד שהמרחק בניהן הוא רק שעתיים ברכבת או 2 משחקים בליגה הספרדית בערים שכנות . מחיר חבילות ספורט משולבות מתחיל ב1150 אירו.

חבילות ספורט מומלץ לבנות לבד ולא לקנות כחבילות ספורט . קונים חבילת נופש לבד וכרטיסים למשחק לבד מאתרים ישראלים או אתרים בחו"ל שהם זולים יותר וכך חוסכים לפחות 100 אירו . כרטיסים למשחק של ברצלונה בכל מקרה יחכו לכם במלון שלכם.